DÁREK ZDARMA při každé objednávce nad 1 000Kč
Při objednávce nad 2500Kč zdarma dezinfekční gel 100ml + respirátor FFT2

Servisin unikátní směs peptidů a aminokyselin.

Servisin

představuje novou generaci přírodních extraktů známých pod názvem Juvenil.

Servisin je deklarovaný jako potravinový koncentrát s originální technologií výroby. Je to komplex netoxických, biologických látek v přirozených vazbách účinných jako celek.

Servisin je v podstatě nespecifický imunomodulátor působící příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu a na prokrvení tkání. Zlepšuje či normalizuje bazální (buněčný) metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav, a tím navozuje pocit pohody, uklidnění, zmenšení vnitřního napětí, potlačení trémy, zmírnění stresů, upravuje spánek a chuť k jídlu. Zvyšuje práceschopnost po stránce fyzické i psychické, dodává životní elán.

Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní systém. Je vhodný k posílení obraných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům stále se zhoršujících ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost proti infekcím (běžná nachlazení, angíny, virózy apod.), k onemocnění buď vůbec nedochází nebo je průběh lehčí.

Servisin je nespecifický imunomodulátor a ten se vyznačuje tím že umožní vstup živin do buňky které máme v krvi a pokud by jsme tyto živiny nevyužili dostatečně rychle, tělo je bez užitku vyloučí. A také naopak snadněji mohou z buňky odcházet zplodiny metabolizmu to co ta buňka produkuje jako odpad při tom když produkuje energii atd.

  1.  Je to využití potravy na bazální buněčné úrovni 
  2. Buňka se lépe čistí od metabolických zplodin a díky tomu buňka lépe funguje

Lepší fungování buněk pak přináší to že se organizmus dokáže lépe vyrovnat ze všemi problémy, které ho nějakým způsobem ohrožují. Protože i vysoký cholesterol i spoustu dalších věcí organizmus vnímá jako ohrožení a on se s tím chce vypořádat. Problém je že mu to musí být umožněno a pokud není šance, aby se ty škodlivé látky dostaly z organizmu ven pokud není šance, aby ten organizmus dobře pracoval tak on se v podstatě trápí. Jemu to není umožněno, aby došlo k té látkové výměně tak jak by měla být. A tady je právě výhoda toho SERVISINU. On tím že dobře umožňuje přestup živin mezi krví a buňkou tak tím pádem dokáže zlepšit celkovou kondici organizmu. 

A proč je to imunomodulátor?

Protože pokud máme třeba vysokou imunitní odpověď to znamená alergii tak se to vlastně upravuje. Protože ta alergie je nepřiměřená reakce buněk na nějaký vnější podnět. Takže se ta alergie upraví to znamená sníží se ta hranice ta míra která je potřeba na tu odpověď k tomu aby ta buňka odpověděla. Respektive zvýší se její tolerance a ten organizmus nemá pak problém s některými alergickými projevy nebo alergény a toleruje ji daleko větší míru než by tolerovala před tím.

A naopak pokud ta imunitní reakce je špatná. To znamená že, ten organizmus v podstatě nereaguje tak jak by měl na vnější podněty. Ať už je to nějaký infekce atd. Tak se ta hladina zvedne a ten organizmus dokáže lépe reagovat na ty vnější podněty a jsme míň nemocní. Nebo nemoc bude mít lehčí průběh a dokáže se organizmus s nemocí lépe vypořádat.  

Servisin obsahují tyto výrobky

BioAktiv – vyrovnává imunitu, reguluje zažívání, snižuje krevní cukr…

CellAktiv (bonbóny) – podpora imunitního systému…

VitaChlorella – tablety s řasou Chlorella, dále obsahují zinek, rostlinné flavonoidy,   

                          sušené živé kultury, rozpustnou vlákninu…

ILLA nový Cream – výborný instantní nápoj s vitamíny, minerály, rozpustnou

                                 vlákninou…..

Slim 3000Coctailkoktejl, který nahrazuje jídlo (při redukci váhy a nebo když       

                                nestíháte) a popřípadě jako výborný desert, když potřebujete

                                nějaké kilo nabrat. Dále ho můžete použít k výrobě domácích zmrzlin

NajduZboží.cz