DÁREK ZDARMA při každé objednávce nad 1 000Kč
Odměňujeme vaši věrnost! Získejte zdarma exkluzivní klubové členství v hodnotě 300kč při nákupu nad 2500kč. Staňte se součástí naší rodiny a získejte výhody!

Bioaktiv

BIOAKTIV, LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT
 

Správná střevní mikroflóra je pro nás vůbec tím nejdůležitějším k pevnému zdraví. A tak, kdo dbá o svá střeva správně a dlouhodobě, nemůže nic zkazit. Od našich střev se odvíjí celé naše zdraví a schopnost těla reagovat na nemoci a další neduhy.

 
 

 
 
 

 

 

BioAktiv je pouze doplněk stravy, který není léčivem a pokud si nejste jisti (máte-li různé nemoci a alergie), poraďte se svým lékařem.

 

ČÍM TEDY ZAČÍT?

 

Co třeba vyzkoušet BioAktiv? BioAktiv pečuje o naše střeva tak, jak si zaslouží. Tedy s láskou a chutí. Díky zdravým střevům tělo správně funguje a to vše tak ovlivňuje příznivě naši imunitu.

Jedná se o ryze český výrobek, který byl vyvinut českými vědci, kteří se v tom, mimochodem, opravdu skvěle vyznají! Chuť je naprosto báječná a pro ty, co mají rádi sladké, bude luxusní.

 

 

 

Proč mám ale BioAktiv kupovat? V čem mi může pomoci? Proč mám dát tolik peněz za něco, o čem nic nevím?

 

Než se dostanu k podstatě věci, dovolím si malou odbočku. Proč kupujete, je jedno jaký produkt, v lékárně? Zamysleli jste se nad tím někdy? Je to proto, že jsem ten daný produkt viděl/a v televizi a tam říkali, že si ho musím nutně koupit? Prošel/a jste si například e-shop nějaké lékárny a produkt, který zrovna potřebujete na svůj problém, jste si pečlivě prostudoval/a? Spousta lidí dá jen na reklamy, aniž by opravdu věděli, co si kupují.

 

 

 

Zamysleli jste se nad tím? Dobře, můžeme pokračovat.

 

Pokud složení opravdu rozumíte, tak víte, že BioAktiv je tím správným produktem. Kdo složení úplně nerozumí, může si říci, že ho vlastně nepotřebuje. Ale to je omyl. Vy ho potřebujete. Ochutnáte ho. A budete ho milovat :) A budou ho milovat i vaše děti.

Celé složení výrobku a nutriční hodnoty najdete u jednotlivých BioAktivů na e-shopu.

 
 

 
 
 

 

 

Teď se vás pokusím přesvědčit, že BioAktiv prostě musíte mít.

 

BioAktiv, nejen že napomáhá k pravidelnému vyprazdňování (důležité nejen u dětí, jste-li ve stresu, máte zdravotní potíže z jiných důvodů, máte potíže genetického rázu), také vám upraví kompletně zažívání a přinese trochu té odolnosti v sychravém počasí. Při pravidelném používání je nutné dodržovat pitný režim a to hodně, jinak se vám může stát, že se „ucpete“.

 

 

 

DESATERO NEJ S BIOAKTIVEM

 
  
Obsahuje mléčnou bílkovinu syrovátku (alergen).
 
 
  
Obsahuje vysoké množství zinku (Od růstu svalů po posilování imunitního systému. Zinek také zajišťuje náš dobrý zrak), jódu (Je prvek nezbytný pro tvorbu hormonů štítné žlázy. Tyto hormony ovlivňují správný růst a vývoj všech tkání a orgánů, funkci mozku, nervů, svalů i rozmnožovacích orgánů. Jsou důležité pro optimální tělesný a duševní vývoj od početí až do konce života.), selenu (Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu, tvorbu spermií a štítnou žlázu.) a chromu (Pro správnou činnost metabolismu v rozkladu cukrů a tuků, přispívá k hubnutí.).
 
 
  
Obsahuje inulin z kořene čekanky, což je přírodní rozpustná vláknina.
 
 
  
Výrobek je bez přidaného cukru, neobsahuje konzervační látky ani syntetická barviva.
 
 
  
Je vhodný pro cukrovkáře a při redukci váhy (můžete kombinovat se Slim 3000 koktejly).
 
 
  
Při vysokém cholesterolu pak pomáhá nejlépe v kombinaci s Vitavlákninou MaxiXXL.
 
 
  
Pomáhá při udržení správné imunity těla.
 
 
 
  
Mohou ho používat jak děti, tak dospělí i starší lidé.
 
 
  
Výborně chutná.
 
 

 

 
 

 
 
 

BioAktiv, těhotenství a děti

 

Na etiketě najdete, že nelze použít pro děti mladší 3 let. Vy ale můžete začít BioAktiv používat i dříve, někdy kolem 2 let. Dětem se teprve vyvíjí střevní mikroflóra a podle jejich stravy (jde-li o mléko, ať už kojení, nebo umělé, dítě má jinou střevní mikroflóru) můžete používat BioAktiv. Je tedy nutné, aby dítě již nějakou dobu jedlo klasická jídla a mělo správně připravená střeva. Začínat doporučuji s menší dávkou, třeba poloviční, obden a sledovat, co to s dítkem dělá. Pokud je dítě například 8leté, normální dávka již nevadí. Můžete jej použít u dětí, které trpí zácpou, průjmem, nepravidelným vyprazdňováním, s atopickým ekzémem…).

Pokud jste těhotná, doporučujeme začít také menší dávkou, obden a pozorovat, jestli Vám to nevadí. Při kojení můžete začínat stejně, ale pozor, BioAktiv nejdříve čistí střeva, proto menší dávky, ale hlavně pozorovat, co to dělá s dítětem. Do mléka se mohou dostat odpadní látky z těla. Doporučujeme tedy začít s BioAktivem před, nebo během těhotenství. Jinak se BioAktivu vůbec nemusíte bát.

 

BioAktiv a hubnutí

 

Při hubnutí je potřeba správný pitný režim, vláknina, vitamíny a minerály a také něco na střeva. BioAktiv je tedy vhodnou volbou při hubnutí, neobsahuje cukr a má vše výše uvedené. A protože máme spoustu příchutí, které lze kombinovat a protože máme také spoustu příchutí u našeho Slim 3000 koktejlu na hubnutí, můžete hubnout a kombinovat různé chutě. Tato dvojka je pak při hubnutí skvělým pomocníkem.

 

BioAktiv a cukrovka

 

Cukrovkáři si BioAktiv velmi pochvalují. Nejen, že neobsahuje cukr ani sladidla (pouze bez příchuti, ostatní mají Sukralózu), tak ale obsahuje diastabil (kvasnice obohacené chromem), který dokáže upravovat a snižovat cukr v těle.

Podle typu cukrovky pak působí na hladinu cukru v krvi a může být nápomocem při její léčbě. Mějte ale na paměti, že se jedná pouze o doplněk stravy, ne léčiva.

 

BioAktiv a nemoci

 

Při nemoci, či při užívání antibiotik, doporučujeme pravidelně užívat BioAktiv, protože příznivě působí na střeva tam, kde je antibiotika ničí. Obsahuje Laktobacily a funguje jako prebiotikum (ochrana před) a probiotikum (ochrana po). Jako probiotikum označujeme živou část potravy, která má při konzumaci v dostatečném množství vliv na zdraví konzumenta. Prebiotikum je naproti tomu nestravitelná složka potravy, kterou lépe známe pod pojmem vláknina.

Obsahuje potřebné vitamíny C, E, B2, B1, D, B12, niacin, kyselinu pantothenovou, kyselinu listovou, biotin, mléčnou syrovátku, důležité kultury Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum.

 

V čem ještě může být BioAktiv nápomocný?

 

Trpíte-li častým pálením žáhy, nedostatečnou funkcí žaludku strávit jídlo, pomáhá při problémech se střevy, přispívá k zlepšení různých kožních projevů, prostě všude tam, kde vás jen napadne.

 
 

 
 
 

Jak užívat BioAktiv

 

Užívá se nalačno, před snídaní, klidně i během dne, ale pořád nalačno, aby se všechny látky správně vstřebaly a dostalo se do vás nejvíce toho nejlepšího. Dodržujte návod, který najdete na etiketě a dodržujte pitný režim. U starších lidí, dětí, kojících či těhotných doporučujeme začít nižší (poloviční) dávkou, klidně obden. Pít jej můžete rozmíchaný jak ve vodě, mléce, tak v alternativách (mandlové, sójové, nemléko), pokud někdo nemůže mléko. (V mléce chutná nejlépe). Jde rozmíchat snadno lžičkou. Pokud máte ledové mléko vytažené právě z ledničky, mohou se tvořit malé hrudky (mléko je moc studené), ale není to na škodu, ani vada.

Lze jej namíchat do jogurtu, křupínek s mlékem, koktejlu Slim 3000, do různého pití (pozor na chuť), zamíchat do omáček, polévky, ledové kávy… Pozor - zásadně do všeho vlažného, max. 40°C, ne vyloženě horké a NEVAŘIT!

 

Alergeny: sušená syrovátka, jód - zinek - selen vázaný na laktogenní mikroflóře, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, Servisin. Není tedy pro lidi, kteří mají intoleranci na laktózu.

Momentálně máme v nabídce 6 druhů - klasický bez příchuti, karamel, jahodu, vanilku, čokoládu a tablety.

Složení najdete u každého výrobku na e-shopu.

 

 

 
 

 
 
 

Co je Aktiferm (obsažený v BioAktivu)

 

Je důležité, v jakém stavu jsou bakterie podávány a jestli jsou schopné se v zažívacím traktu množit a správně fungovat a vůbec celou cestu do střev přežít. BioAktiv je nastaven tak, že přidává do mikroflóry správné množství bakterií, které je tělo schopno využít (tedy, ne méně a ne více).

Obsahuje všechny potřebné bakterie v takové formě, která má schopnost se množit a to díky aktivátoru Aktiferm. (Zaručuje, že Lakto a Bifido bakterie, které v BioAktivu vypijete, projdou skrze váš žaludek neporušené, tedy žaludeční šťávy je nezničí a dojdou správně do střev. Tam se mohou pak množit a správně fungovat.) Aktiferm je vyrobený společností, která vyrábí i BioAktiv. Jak přesně Aktiferm funguje se dočtete v našem katalogu.

Obsahuje tedy bakterie Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus acidophilus (2 nejsilnější a základní kmeny, které se samy po 40 minutách množí přímo ve střevech, jsou nejvíce odolné vůči průchodu kyselinami žaludkem a střevy – vydrží prostě nejvíce až do střev, kde se namnoží a pomohou vstřebat všechny důležité látky z potraviny, které během dne jíme). Laktogenní mikroflóra obsahuje minimálně 30 milionů bakterií. Vybrány jsou kmeny bakterií, které se nejlépe vstřebávají, které nejlépe rozkládají potravu a z ní vytáhnou to, co organismus potřebuje a to přes střevní stěnu vstřebají do těla.

 

 

 

Co je ten kouzelný Servisin (obsažený v Bioaktivu)

 

Představuje novou generaci přírodních extraktů známých pod názvem Juvenil. Servisin je deklarovaný jako potravinový koncentrát s originální technologií výroby. Je to komplex netoxických, biologických látek v přirozených vazbách účinných jako celek. Servisin je v podstatě nespecifický imunomodulátor působící příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a ochranného systému organizmu a na prokrvení tkání. Zlepšuje či normalizuje bazální (buněčný) metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnává celkový zdravotní stav, a tím navozuje pocit pohody, uklidnění, zmenšení vnitřního napětí, potlačení trémy, zmírnění stresů, upravuje spánek a chuť k jídlu. Zvyšuje práceschopnost po stránce fyzické i psychické, dodává životní elán.

Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní systém. Je vhodný k posílení obraných schopností jedince vůči všem extrém-ním vlivům stále se zhoršujících ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost proti infekcím (běžná nachlazení, angíny, virózy apod.), k onemocnění buď vůbec nedochází nebo je průběh lehčí.

 

 

 

Něco málo z historie

 

BioAktiv vznikl před více než 30 lety (a od té doby byl samozřejmě vylepšován), jako komplexní produkt, který obsahoval to nejdůležitější pro naši imunitu a zdraví všeobecně. Vznikl proto, aby pracoval synergicky, což znamená, že všechny ingredience spolu spolupracují tak, aby dodaly tělu to nejlepší. Jedna složka přípravku tak podporuje druhou složku, a tak dále, a tak se ve výsledku účinky daných složek násobí. BioAktiv tak mistrně dává dohromady veškeré složky výrobku, jako jsou vitamíny, minerální látky, syrovátka (která obsahuje zajímavé složení živin) a kombinuje je s velmi důležitými "bacily" Lactobacillus acidophilus a  Bifidobacterium bifidum.

Všechny tyto látky a složky komplexně působí na zažívací trakt, čistí střeva, podporují imunitu, "opravují", co je poškozené a navíc jsou spolu v jednom výrobku. V lékárně se dají zakoupit tyto "složky" zvlášť, ale my je potřebujeme, tedy spíše naše tělo je ocení, v pravidelných dávkách a najednou. Díky tomu, že se složky podporují, vzniká tak unikátní systém podpory funkcí našeho těla. Látky z BioAktivu se tak dostanou do střev lehkou formou (že si prostě dáte denně jednu skleničku), tam se co nejúčinněji rozloží a vstřebají střevní stěnou do krve, odkud putují přesně tam, kde jsou nejvíce potřeba. Díky tomu se naše buňky skvěle obnovují a správně vyživují, přesně jak je popsáno výše.

 

Proč je tedy ještě BioAktiv to nejdůležitější během našeho života?

 

Kromě výše popsaného, látky a bacily vydrží i drsnou cestu naším žaludkem, kde je velmi, velmi kyselé prostředí. Dojdou do střev, kde tenké střevo vstřebá nejvíce živin a tlusté střevo pak dovstřebá zbytek ostatních živin, které se zde pomalu rozpouštějí a spolu s bacily dělají vašim střevům dobře. A pokud se cítí vaše střeva výborně, tak vy se musíte cítit ještě lépe.

 

Více od pana Prokšana, který BioAktiv vyrábí, si poslechněte ve videu.

 

Komu nesedí BioAktiv, tak střevní mikroflóru máme i v jiných výrobcích - ILLA CreamVitachlorellaZelený ječmenVitavláknina Maxi.

 
 
 
RECENZE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 

Denisa Mičková

"BIOAKTIV jahůdka

Tak já dnes přihodím taky jednu recenzi, a to na úžasný BioAktiv.
Dlouho jsem koukala na recenze a pořád se rozmýšlela: koupit, či nekoupit. Pak jednoho večera, při uspávání, blikl na Facebooku nový příspěvek u Globalu, že je na e-shopu JAHODOVÝ BioAktiv. Jahodové příchutě miluji, takže BioAktiv šel rovnou do košíku. Teď musím uznat, že to byl nejlepší kup.

Už 3 roky jsem na RD s dcerou, kde jsme si prošli i velmi těžkým obdobím, a poslední rok už se moje tělo cítilo opravdu vyčerpané. Denně jsem byla unavená, bez nálady, doktoři zjistili pouze sníženou funkci štítné žlázy díky mým stavům na omdlení.

Ovšem začala jsem brát BioAktiv a to musím podotknout, že mléko jsem samotné nikdy nemohla vypít, ale s jahodovým BioAktivem se na něj vyloženě těším, je to prostě mňamka. Každé ráno si ho dávám asi 2 týdny a budu v tom pokračovat i nadále, protože konečně po roce nastala změna. Najednou je mi mnohem lépe, cítím se dobře, mám více energie, dobrou náladu, wc po x letech konečně jak má být. Je mi prostě skvěle.

Všem tedy jen a jen doporučuji a já budu čekat na další balení Jahodového zázraku."

 
 
 

Denisa Matějková

"Chtěla bych se podělit o zkušenost s naším Bioaktivem a přidat se k recenzím na naše skvělé produkty.
Dcera začala mít problémy s vyprazdňováním, i několik dní bez stolice, a nic nezabíralo, od té doby, co jí dávám poloviční dávku Bioaktivu ráno do mléka, tak musím zaklepat, že se vše rapidně zlepšilo, nyní pravidelná stolice a žádné problémy.

Děkuji, že jsem začala mít možnost využívat tyto skvělé a účinné produkty, postupně zkouším náš sortiment a ze všeho jsem nadšená.

Global opravdu mění život."

 
 
 

Pavlína Kučáková

"Ahoj skupinko, chtěla bych se s vámi všemi podělit o dnešní milé překvapení, které se mi stalo.

Dneska jsme byli s našimi dvojčátky na 3letou prohlídku u paní doktorky. S sebou jsem si vzala náš BioAktiv Vanilku, abych se paní doktorky zeptala, zda dcera může tento produkt používat, jelikož má nemocnou štítnou žlázu (sníženou funkci) a užívá léky.

Paní doktorka i sestřička se na náš BioAktiv Vanilku podívaly a jejich reakci bych opravdu nečekala. Možná od sestřičky ano, ale i od paní doktorky?! Prostudovaly si složení a jejich nadšení a chvála byly úplně znát. Říkaly, že ještě takový výrobek neviděly, odkud jej mám… že je super, že je vše přírodní a tak… Chvíli jsem jim povídala o Globalu a obě dvě mě poprosily o zaslání katalogu s výrobky, že se velice rády na něj podívají, že některé věci, co se v lékárně prodávají nejsou tak dobré, jak si někteří myslí a že jsou nadšené z našeho BioAktivu.

Obě dcery (i ta s nemocnou štítnou žlázou) můžou náš BioAktiv používat, dostali jsme od paní doktorky souhlas, že nám to i pomůže s vyprazdňováním, se kterým dvojčátka mají nyní trápení (každá úplně jiné). Také BioAktiv užívám (sice v tabletkách), ale jsem s výrobkem moc spokojená. Pomohl mi od mého velkého trápení se střevy. Ty bolesti, křeče a jiné problémy jsou pryč.

Moc děkuji za tento výrobek a všem jen doporučuji."

 
 
 

Niki Majtanova

"Vím, že tady již recenzí na BioAktiv bylo dost, ale chtěla bych se i já o svou zkušenost podělit.

Když měl syn asi rok, tak se mu na zádech a bříšku udělala nějaká vyrážka. Červené a suché fleky, které se záhadně slévaly, mizely a zase se objevovaly. Mazala jsem to vším možným. Krémy z lékárny, ať už to byly drahé, nebo levné. Pořád nic. To se opakovalo asi 14 dní. Byla jsem z toho zoufalá. Nevěděla co s tím.

Potom jsem narazila na články o BioAktivu, jak ostatním pomohl, tak jsem mu ho naordinovala. Plus k tomu jsem to zkusila mazat naší Oliverou. Krém má dobré složení a nic bych tím nezkazila.

Dostával svou dávku pravidelně každé ráno. Bříško a záda jsem mu mazala každé ráno a večer po koupeli. A ejhle, za pár dní bylo po vyrážce. A už se nevrátila. Byla jsem za to tak ráda, protože to byl hrozný pohled.

Měli jsme doma vanilkový, takže mu to i chutnalo, protože je sladký. Navíc od té doby, co mu ho dávám, vymizely další problémy. Bolení bříška, kdy jsme skončili i na pohotovosti, protože měl hodně průjem a pořád plakal a nakonec z toho vyšel nějaký parazit. Od té doby žádný průjem, žádná nemocnice.

Takže jsem ráda, že máme v Globálu takové skvělé výrobky, které pomáhají nejen nám, ale i našim dětem."

 
 
 

Eva Skládalová

Více než čtyři roky jsem měla problém s ekzémem na dlaních. Že je to nepříjemné, to mi věřte. V poslední fázi jsem už měla nejen zdravotní problém (svědí, praská, bolí, krvácí), ale i psychický – vnučky si dávaly pozor, abych je nevzala za ruku, bylo mi nepříjemné někomu ruku podat apod.

Moje léčení ve zkratce: obvoďák, kožní, alergologie – jakési evropské testy na potravinové, drogistické, kosmetické, zvířecí, rostlinné alergeny. Vše v pořádku. Ze zoufalství jsem byla i u známé brněnské „čarodějnice“ - ta mi prodala jakousi sibiřskou mast – takový smrad jste nezažili a já jsem si to musela mazat na noc. A zabalit do igelitu, aby se to zapařilo… Hrůza!!! Po dvou nocích to letělo do popelnice. (Myslím si, že i červi zdrhli!!!) Takže zase kožní - bílá mastička, průhledná mastička, mastná, nemastná, hotová i dělaná na recept, s kortikoidy, bez kortikoidů, 35 návštěv na světloléčbu… A po celou dobu jsem pila Aloe Vera, používala to nesčetné množství mastí - ale výsledek stále nic moc. Spíš nic… A do tohoto kolotoče jsem pravidelně užívala Vitavlákninu a před nějakým měsícem jsem přidala BioAktiv. A to bylo ono!! Byl to právě BioAktiv, který způsobil to největší zlepšení ekzému. Mám vypozorováno, že když vynechám pár dnů BioAktiv, stav se podstatně zhorší. Takže kdybych nebyla taková trubka, ušetřila bych peníze, čas i nervy…

 
 
 

Jitka Šmídová

"Mám paní po těžké operaci slinivky, již několik let. Už se dopracovala k tomu, že nemohla sníst, kvůli problémům s trávením, téměř nic. Jedla jen rýži, vařené kuřecí maso, oloupaná jablka a ještě ke všemu má diabetes. Odběry krve pochopitelně dopadaly vždy katastrofálně, protože ji chyběly vitamíny a minerály. Nasadily jsme před třemi měsíci BioAktiv a ejhle, paní se srovnalo trávení. Takže občas zahřeší, zlepšila se jí cukrovka, mnohonásobně se zlepšila lupénka a co nejlíp, odběry krve má v normě!!!!

MÁ TO SMYSL PROPAGOVAT NAŠE GLOBALOVSKÉ PRODUKTY!!!

A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ… moje kamarádka trpí Crohnovou chorobou. Už nevěděli páni doktoři, co s ní. Vypadalo to velice špatně a navrhli ji bio-léčbu a pokud by nezabrala, tak umělý vývod střeva. Je jí čtyřicet, mladá ženská, dvě děti… opět jsme nasadily BioAktiv a světe div se… léčba odložena, opět mnohem lepší veškeré odběry a vyšetření a paní se cítí dobře, plná síly. MÁ TO SMYSL!!!!"

NajduZboží.cz