DÁREK ZDARMA při každé objednávce nad 1 000Kč
Při objednávce nad 2500Kč zdarma dezinfekční gel 100ml + respirátor FFT2

Pružnost cév díky Rutinu

Proč jsou ve Vita Rutinu látky, které tam jsou a proč je tam tolik vitamínu C kolik ho tam je?

Vitamín C                            

V jedné tabletě Vita rutinu je 60mg vitamínu C, což je doporučená denní dávka vitamínu C, co by se měla přijímat z potravního doplňku mimo to co máme z běžné potravy. Pak je ještě povolená denní dávky vitamínu C a ta je 600mg tedy desetinásobná proti doporučené.

Doporučené dávkování Vita rutinu je jedna až pět tablet denně. Konečná denní dávka vitamínu C za den záleží na naších stravovacích návycích. Pokud jsme kuřáci nebo v období chřipkových epidemii měl by být vyšší atd.

Příjem vitamínu C a dalších vitamínů rozpustných ve vodě by měl být rozložený v čase, protože co organismus do čtyř hodin po přijetí vitamínu nevyužije to vyloučí. To se špatně dodržuje s toho důvodu se do Vita rutinu použila komplexní vazba vitamínu C.

Kde to funguje tím způsobem že, vitamín C se dostane do krve zabalen v takovém obalu a jak v krvi klesá obsah vitamínu C z tohoto obalu přechází do krve. V tomto obalu je chráněn, aby ho nemohl organismus vyloučit a díky tomu se dále může účastnit dalších metabolických procesů. 

Rutin: Flavonoid důležitý pro zdraví srdce a mozku

 Zdravotních výhody rutinu

  1. Zlepšuje zdraví srdce
  2. Zmírňuje příznaky artritidy
  3. Bojuje proti rakovině
  4. Chrání proti metabolickým onemocněním
  5. Chrání zdraví mozku
  6. Zabraňuje nadměrnému krvácení
  7. Zlepšuje krevní oběh

Rutin je bioflavonoid a v přírodních zdrojích doprovází vitamín C a spolupůsobí s ním.

Z hlediska působení na mikroskopickou kapilární síť kapilárních vlásečnic působí blahodárně. Při léčbě klasických křečových žil a i tzv. metličkových varixu, hemeroidů, krvácení z nosní sliznice, proti zvýšenému krvácení pod kůži, nepřiměřené tvorbě krevních podlitin.

Rutin je používán při léčbě zvýšené lomivosti a propustnosti krevních vlásečnic způsobené různými nemocemi. K tomu aby Rutin dobře fungoval je potřeba mít dostatečný příjem vitamínu 

C.GINKO BILOBA - JINAN DVOULALOČNÝ

Dokáže dobře odstranit některé projevy problémů ve stáří- se zapomínáním, sklerotické projevy, stařecká demence. Zlepšuje činnost a výkonost mozku.Spojení Vitamínu C, Rutinu a Ginko Biloba nám příjde jako zajímavé z hlediska účinku pro uživatele. Proto se domníváme že tento přípravek má své místo v naší firmě.

jinan

NajduZboží.cz