DÁREK ZDARMA při každé objednávce nad 1 000Kč
Při objednávce nad 2500Kč zdarma dezinfekční gel 100ml + respirátor FFT2

Jak posíluje imunitní systém Bioaktiv.

BIOAKTIV DOPLNĚK STRAVY V PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE


− naším největším imunitním orgánem jsou střeva, kde sídlí významné množství buněk imunitního systému. Na nich záleží, jestli tělo vstřebá všechny důležité živiny a odolá útoku různých patogenů. Jinými slovy, správně fungující střeva jsou nezbytnou podmínkou celkového zdraví.
Ale ruku na srdce, přímou souvislost mezi stavem našich střev a zdravotními problémy většinou nikdo z nás nehledá. Poruchy imunity se
přitom až v 90 % pojí se stavem střev


Bioaktiv obsahuje kultury Lactobacilus acidophylus a Bifidobacterium bifidum, které jsou velmi důležité pro naše zažívání, vstřebávání,vyprazdňování a imunitu

− lidé po staletí používají zakysané mléčné výrobky s kulturami mléčných bakterií a v dnešní uspěchané době, bychom je měli používat o to víc!
Používáme antibiotika, spoustu konzervačních látek, hodně kávy, alkoholu, zažíváme stres a to vše našim "kamarádům" ve střevě nedělá dobře. Vlastně si mikroflóru ve střevě zabíjíme. Bez ní bychom nevstřebali žádné živiny.


Bioaktiv je stimulační a regenerační přípravek, který obsahuje:

− laktogenní mikroflóru usušenou velice šetrným způsobem zachovávající mikroorganismy plně životaschopné a aktivní po velmi dlouhou dobu.
Mikroflóra je chráněná startovacím komplexem Aktiferm (který umožňuje lepší adaptaci bakterií ve střevě)

− syrovátku
− rozpustnou vlákninu z kořene čekanky Inulín
− organicky vázané stopové prvky selen, jód a zinek

− Diastabil - přípravek vhodný jako doplněk léčby Diabetes melitus II. typu, zajišťuje přísun esenciálního množství chromu a chrání tak organismus před postupným snižováním glukózové tolerance a vznikem cukrovky. V současné době je denní příjem chromu v potravě obyvatel vesměs menší než doporučované minimum. Hlavní příčinou tohoto neblahého stavu je moderní potravinářský průmysl, kulinářské a dietní návyky, které potravu o biologicky vázaný chrom ochuzují.

− 11 vitamínů (např. vitamín B, C, D, E, kyselina listová)
− extrakt zeleného čaje

− koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin - je vhodný k posílení obraných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům stále se
zhoršujících ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost proti infekcím (běžná nachlazení, angíny, virózy apod.), k onemocnění buď
vůbec nedochází nebo je průběh lehčí.
Neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační látky.

Co užíváním Bioaktivu získáte:


Zlepšení metabolických funkcí organizmu, úpravu střevní mikroflóry, zlepšení odvodu toxických látek ze zažívacího traktu i krevního oběhu a optimalizaci pochodů v buňce. To vše umožňuje efektivní kombinace biologicky aktivních látek, které jsou v přípravku obsaženy. Unikátní forma úpravy a použití jednotlivých složek umožňuje jejich vysoké využití. Chráněný startovací komplex Aktiferm účinně pomáhá zlepšení a stabilizaci mikroflóry zažívacího traktu.
Dávkování: 5 gramů (čajová lžička) rozmíchat do 0,2 l mléka či vody, 1 balení vystačí na
2,5 měsíce užívání

NajduZboží.cz