DÁREK ZDARMA při každé objednávce nad 1 000Kč
Při objednávce nad 2500Kč zdarma dezinfekční gel 100ml + respirátor FFT2

vitaktivjobs.cz

Díky VitaktiV můžete skloubit zdravý životní styl s výhodným nákupem špičkových českých doplňků stravy a jedinečné pracovní příležitostí.

 

Pokud se zajímáte o možnost, jak výhodně nakupovat naše produkty a ještě na tom vydělávat z pohodlí domova, o budování příjmu, který Vás může v budoucnu naplno zajistit a rádi by jste pracovali svobodně, nezávisle a odkudkoliv,

JSTE TU SPRÁVNĚ.

Není potřeba podepisovat žádné závazné smlouvy. Pouze se stát členem Global 3000.

Pro koho je členství vhodné?

Jednoduše řečeno:) Pro každého.

Díky členství v Global 3000 můžete výhodně nakupovat běžné věci denní spotřeby pro Vás a Vaší rodinu v našich partneských e-shopu.. Budete mít přístup ke špičkovým doplňkům stravy české výroby a dalším výrobkům až s 20% slevou oproti cenám v e-shopu a ještě budete mít za nákupy kariérní body, které se každý měsíc po uzávěrce mění na peníze.

Díky členství si můžete přivydělávat prodejem těchto doplňků stravy a spoluprací s našimi partnerskými e-shopy nebo si budovat vlastní obchodní síť. To vše z pohodlí domova za veškeré naší podpory.

V rozhodování o tom jak využijete své členství máte naprostou svobodu.  Více informací naleznete zde:-   www.vitaktivjobs.cz 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

NajduZboží.cz